bg-rectangles
papillon

Vrhy / Litters

Emily's Joy "D"

3.2.2021 sa v neskorých nočných hodinách narodili dve prenádherné šteniatka – sučka s váhou 188g a psík s váhou 182g. Chvíľku po polnoci sa začal na svet pýtať psík s váhou 216g, žiaľ zasekol sa v pôrodných cestách s hlávkou von, bol príliš veľký a žiaľ nepodarilo sa nám ho zachrániť, aj keď sme robili úplne všetko, čo bolo v našich silách. Bol to prenádherný sobolí macko.
Úžasnými rodičmi sú Vizi (Night Vision Nueva Sorpresa) a Zajko (Top Secret Nueva Sorpresa).

Dievčatko – Emily's Joy Double Trouble má svoj dokonalý domov v ČR s polosestrou Xtra Speed Nueva Sorpresa.
Chlapček – Emily's Joy Devil's Little Helper necestoval ďaleko a svoj vysnívaný domov našiel v úžasnej rodine v Bratislave.

Rodičia
Otec: Top Secret Nueva Sorpresa
(Cognac v.d. Colibris x Poupée Nueva Sorpresa)
Grand Champion SK, Club Champion SK, Champion SK, Junior Champion SK, Puppy Champion SK, Top Papillon 2018 (4. place)
PL 0/0, Pap-PRA1 N/N
Mama: Night Vision Nueva Sorpresa
(Menine's Yoda x Inspiration for Nueva Sorpresa)
Grand Champion SK, Club Champion SK, Champion SK, Junior Champion SK, Puppy Champion SK
PL 0/0, Pap_PRA1 N/N
Psia herečka v seriáli Najhorší týždeň môjho života

Emily's Joy Double Trouble

Emily's Joy "C"

22.12.2020 sa nám narodili 2 dokonalé vianočné darčeky.
Dievčatko – Emily's Joy Cotton Candy – s váhou 112g, sobolou farbou a celým bielym telíčkom.
Chlapček – Emily's Joy Crazy Little Thing – s váhou 88g a sobolou farbou.
Rodičia:
Sir.
ALPEN FLOWER NOEL LE GRAND
Junior Champion
Club Junior Champion
PL 0/0
Pap_PRA1 N/N

Dam.
POUPÉE NUEVA SORPRESA
Junior Champion
Club Champion
Puppy Champion
PL 0/0
Pap_PRA1 N/N

Emily's Joy Cotton Candy

Emily's Joy "B"

Dňa 7.5.2020 sa narodili 3 krásne šteniatka, žiaľ prvý chlapček po dvoch hodinách zomrel. Ostal krásny psík (Emily's Joy BUMBLE BEE) s váhou 120g a sučka (Emily's Joy BE A LITTLE WILD) s váhou 145g.
Rodičia:
Sir.
SEMICVETIK SUNNY SECRET
Interchampion, GRAND Champion of Slovak republic, Champion of Slovak republic, Champion of Czech republic, Austrian Champion
CLUB Champion, JUNIOR Champion of Slovak republic, TOP PAPILLON of 2012 – 1. place
PRA neg., Pap_PRA1 N/N, PL 0/0

Dam.
XTRA DRIVE NUEVA SORPRESA
Dog trick test certifikate INDOOR I. + INDOOR II.
2× CAC, Res. CACIB
Pap_PRA1 N/N, PL0 /0, NAD N/N

Emily's Joy Bumble Bee

Emily's Joy "A"

Dňa 4.2.2020 v skorých ranných hodinách sa v našej chovateľskej stanici Emily's Joy narodil chlapček After Party s váhou 113g. Obaja rodičia žijú s nami. Mama Pupka (Poupée Nueva Sorpresa) a otec Floric (Alpen Flower Noel Le Grand) sú na svojho synčeka veľmi hrdí. Party má skvelú povahu, je veľmi temperamentný, nebojácny, hravý a zároveň citlivý psík. Bude určite dokonalý parťák na bežný život, na turistiku, rôzne psie športy a v neposlednom rade aj na výstavy a do chovu.

Emily's Joy After Party

Vrh "E" Nueva Sorpresa

27.11.2019 sa nám narodili šteniatka pod záštitou chovateľskej stanice Nueva Sorpresa. Dve sladké dievčatká – 205g a 150g sa narodili zo spojenia Wow Effect Nueva Sorpresa a Night Vision Nueva Sorpresa.
Elite Look & Explosion of Love Nueva Sorpresa majú soboliu farbu a sú predbežne rezervované. Ich foto a rodokmeň si pozrite nižšie.

Fotogaléria

Vrh "A" Nueva Sorpresa

Dve prenádherné šteniatka sa narodili našej Pupke (Poupée Nueva Sorpresa) a Rickymu (Rugby Boy Nueva Sorpresa). Psík All Inclusive (Oli) žije v Nemecku a sučka Allways I Love You robí radosť členom našej rodiny ako domáci miláčik.

Vrh "Z" Nueva Sorpresa

20.11.2018 sa s pomocou nášho úžasného veterinára z Veterinky narodilo jedno obrovské šteniatko prirodzenou cestou prvorodičke Jingle de Le Premier Papillon a Zajkovi – Top Secret Nueva Sorpresa. Malú Zenith of Fame som nechala v chovateľskej stanici Nueva Sorpresa Marcelke Hanesovej ako pokračovateľku cho­vu.

"X"tra vrh Nueva Sorpresa

14.3.2018 sa narodili 4 prenádherné šteniatka mojej úžasnej Vizinke – Night Vision Nueva Sorpresa a Timíkovi – Ringlands Society Page. Neplánovala som si nechávať žiadne šteniatko ale nejak sme si boli súdené s Xtra Drive Nueva Sorpresa – mojou Drajvkou, ktorá vymetá trikové súťaže na Slovensku. Xtra Speed – Zizi agilití v ČR a Xtra Jumper – Jumpy agilití v Poľsku. Žiaľ s veľkým zármutkom sme sa museli rozlúčiť s Xtra Energym, ktorý mal svoju paničku v Nemecku, tragicky nás opustil.

"W" vrh Nueva Sorpresa

2.1.2018 sa narodili dvaja bratia, do ktorých som sa na prvý pohľad zamilovala. Aj na druhý, aj na každý ďalší.. Ich rodičmi nie je nik iný ako Dewcristal Zhanfranko Fortunato a Poupée Nueva Sorpresa. Z chalanov som si dlho vyberala, koho si nechám, nakoniec som sa rozhodla pre Wow Effect (Wowo) a Wonderful Boy robí radosť úžasnej rodine v Rakúsku.

Vrh "V" Nueva Sorpresa

Mama „Goldka“ Gold Card for Nueva Sorpresa bola u nás na prázdninách a v toto obdobie sme jej pomohli odchovať dvoch krásnych psíkov – Vulcan Bomber a.k.a. Pufko a V.I.P. ‚Orionek‘, ktorých hrdým tatom bol Menine's Yoda.

Vrh "T" Nueva Sorpresa

Pupkin prvý vrh. Narodili sa dvaja červení fešáci zo spojenia Poupée Nueva Sorpresa x Cognac v.d. Kolibris. Tic-Tac-Toe „Ticky“ Nueva Sorpresa robí radosť chovateľke v Litve a Top Secret „Zajko“ Nueva Sorpresa ostal u mňa a je to ten najsladší romantický gentleman akého poznám.

Vrh 'S' Nueva Sorpresa

Pod záštitou chovateľskej stanice Nueva Sorpresa sa mi podarilo odchovať vrh „S“ zo spojenia Chakmani's Gerry Cooper x Night Vision Nueva Sorpresa. Narodili sa dvaja krásni a životaschopní psíci, jeden papillon (Sexy Lover) a jeden phaléne (Standing Ovation). Standyho som si nechala a Oxi si užíva život v Taliansku.

O naše psíky sa stará

www.veterinka.sk

Dentálna hygiena

Šťastné zúbky, výcvik a stráženie psov
https://www.facebook.com/…28314920866/

© 2023 Všetky práva vyhradené